BATMAN BEŞİRİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SODES Projesi Kapsamında Z Kütüphane Açılışı Yapıldı.

SODES Projesi Kapsamında Z Kütüphane Açılışı Yapıldı.

  Kalkınma Bakanlığı tarafından SODES Projesi kapsamında finanse edilen ve Beşiri Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen HER KİTAP BİR HAYAT SODES Projesi kapsamında; İlçe Kaymakamımız Mustafa MASLAK ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekilimiz Mehmet ERGÜL´ün destek ve katkılarıyla Beşiri Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu´nda Bakanlık Z Kütüphaneleri teknik şartnamesine uygun modern Zenginleştirilmiş Kütüphane yapıldı.

         Beşiri Atatürk Yatılı Bölge Ortaokulu´nda yapılan modern Zenginleştirilmiş Kütüphane açılışına,  İlçe Kaymakamı Mustafa MASLAK,  ,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Mehmet ERGÜL, Şube Müdürümüz Selim KARAHANLI ve Nurettin GÜLTEKİN, Okul/Kurum müdürleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü  personelleri katıldı.

        İlçe Kaymakamımız Mustafa MASLAK SODES Projesi kapsamında, Bakanlık Z Kütüphaneleri teknik şartnamesine uygun  okulumuzda yapılan modern Zenginleştirilmiş Kütüphane yapımında emeği geçen Proje ekibine teşekkür etti. 

         03-01-201803-01-201803-01-2018

Mehmet Yatkın Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No19 Beşiri BATMAN - 0 488 311 22 04

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.